Pendrive GOODRAM UNO3 16 GB (UNO3-0160S0R11)
GOODRAM UNO3 16Gb |
Kolor | | Pojemność | 16 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Prędkość odczytu danych | 60 MB/s | Prędkość zapisu danych | 20 MB/s | Materiał obudowy | metal | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | dożywotnia gwarancja | Wymiary | 38x12.5x4.7 mm | Waga | 4.5 g | Oficjalna strona | goodram.com | Data dodania do E-Katalog | luty 2024 | Oznaczenie producenta | UNO3-0160S0R11
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| GoodRam Pamięć USB FLASHDRIVE 16 GB Srebrny S9159510Pamięć USB marki GoodRam
Kolor: Wielobarwny
Wymiary: 12,5 x 1,5 x 10,5 cm
Odniesienie: S9159510
Jeśli to, czego chcesz, t... więcejo jakość w najlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.pl
Złóż skargę | | 23 zł | | |
|
| GOODRAM Pendrive UNO3 16GB USB 3.2 Gen1 srebrny SGGOD3G16UNO3S0Pendrive UNO3
USB UNO3 to nie tylko nośnik pamięci to prawdziwa kombinacja elegancji, subtelności, praktyczności i trwał... więcejości. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wygodę i uniwersalność, ale także niebanalny design nośnika. Zadowolenie.plZłóż skargę | | 28 zł | | |
|
| GOODRAM Pendrive UNO3 16GB USB 3.2 Gen1 srebrny 125497Pendrive UNO3
USB UNO3 to nie tylko nośnik pamięci to prawdziwa kombinacja elegancji, subtelności, praktyczności i trwał... więcejości. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wygodę i uniwersalność, ale także niebanalny design nośnika. Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 28 zł | | |
|
| GOODRAM FLASHDRIVE 16GB UNO3 SILVER USB 3.2 Gen 1Specyfikacja Szerokość 105mm Długość 15mm Wysokość 125mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 51 zł | | |
|
| GoodRam UNO3 16GB USB 3.2 SrebrnyGwarancja:wieczysta;Informacje:0;Kolor:srebrny;Liczba w zestawie:0;Maksymalna szybkość odczytu danych:60 MB/s;Maksymalna szyb... więcejkość zapisu danych:20 MB/s;Odporność – legale 1:0;Odporność – legale 2:0;Odporność – legale 3:0;Odporność – legale 4:0;Pojemność:16 GB;Seria:GoodRam UNO 3;Rodzaj podłączenia:USB 3.2 1gen;USB OTG:nie;Rozmiary:38 x 12 mm;Złącze:USB 3.2 Gen 1 OleOle.plZłóż skargę | | 23 zł | | |
Dynamika cen dla GOODRAM UNO3 16 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna