Pendrive GOODRAM UNO3 32 GB (UNO3-0320S0R11)
GOODRAM UNO3 32Gb |
Kolor | | Pojemność | 32 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Prędkość odczytu danych | 60 MB/s | Prędkość zapisu danych | 20 MB/s | Materiał obudowy | metal | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | dożywotnia gwarancja | Wymiary | 38x12.5x4.7 mm | Waga | 4.5 g | Oficjalna strona | goodram.com | Data dodania do E-Katalog | luty 2024 | Oznaczenie producenta | UNO3-0320S0R11
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| GoodRam Pamięć USB UNO3-0320S0R11 32 GB Srebrny S9159511Pamięć USB marki GoodRam
Kolor: Wielobarwny
Wymiary: 12,5 x 1,5 x 10,5 cm
Odniesienie: S9159511
Jeśli to, czego chcesz, t... więcejo jakość w najlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.pl
Złóż skargę | | 27 zł | | |
|
| GOODRAM Pendrive UNO3 32GB USB 3.2 Gen1 srebrny SGGOD3G32UNO3S0Pendrive UNO3
USB UNO3 to nie tylko nośnik pamięci to prawdziwa kombinacja elegancji, subtelności, praktyczności i trwał... więcejości. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wygodę i uniwersalność, ale także niebanalny design nośnika. Zadowolenie.plZłóż skargę | | 30 zł | | |
|
| GOODRAM 32GB UNO3 srebrny RF-PD-GR-0057GOODRAM UNO3 USB UNO3 to nie tylko nośnik pamięci – to prawdziwa kombinacja elegancji, subtelności, praktyczności i trwałości... więcej. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wygodę i uniwersalność, ale także niebanalny design nośnika. Trwałość i bezpieczeństwo Twoich danych Metalowa obudowa gwarantuje nie tylko elegancki wygląd, ale także wyjątkową wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Dodatkową ochroną jest technologia COP (Chip on Board), zapewniająca nie tylko wodoodporność, ale także odporność na wstrząsy. Dzięki tym zabezpieczeniom USB UNO sprawdzi się doskonale nawet w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Pendrive UNO3 dostępny jest w pięciu różnych pojemnościach – od 16 GB do 256 GB. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów, osiąga prędkości odczytu na poziomie 60 MB/s i prędkości zapisu sięgające 20 MB/s. To oznacza nie tylko szybki transfer danych, ale również wysoką wydajność, co z kolei przekłada się na komfortowe i efektywne użytkowanie. Komputronik.plZłóż skargę | | 30 zł | | |
|
| GOODRAM USB 3.1 32GB 60MB/s UNO3-0320S0R11Kolor: Srebrny Waga [g]: 4,5 g Wymiary [mm]: 38 x 12,5 x 4,7 mm Materiał wykonania: Metal Pojemność: 32 GB Szybkość zapisu [M... więcejB/s]: 20 MB/s Prędkość odczytu: 60 MB/s Interfejs: USB 3.1 Zakres temperatur [st. C]: 0 - 70 °C Neonet.plZłóż skargę | | 30 zł | | |
|
| GOODRAM Pendrive UNO3 32GB USB 3.2 Gen1 srebrny 125498Pendrive UNO3
USB UNO3 to nie tylko nośnik pamięci to prawdziwa kombinacja elegancji, subtelności, praktyczności i trwał... więcejości. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wygodę i uniwersalność, ale także niebanalny design nośnika. Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 30 zł | | |
Dynamika cen dla GOODRAM UNO3 32 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna