Pendrive SanDisk Ultra Flair 32 GB (SDCZ73-032G-G46B)
Wideo 16Zdjęcia 4 |
SanDisk Ultra Flair 32Gb |
|
Wydajna i stylowa pamięć flash 32 GB z szybkim USB 3.1 Gen1 i kompaktową konstrukcją. Korpus urządzenia, wykonany z metalu i tworzywa sztucznego, wyróżnia się niewielkimi gabarytami, skromną wagą oraz brakiem nakładki ochronnej na złącze interfejsu. Producent pozycjonuje jako niedrogi produkt w średniej cenie, zaprojektowany do rozwiązywania szerokiej gamy różnych zadań. Korzystając z wydajnego kontrolera i wysokiej jakości pamięci flash, dysk flash SanDisk Ultra Flair 32 GB osiąga wysokie prędkości sekwencyjnego odczytu (do 150 MB/s) i zapisu (do 48 MB/s).
Z łatwością poradzi sobie z rolą nośnika do przechowywania/przenoszenia różnych dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, obrazów i treści multimedialnych. Może być używany jako bezpieczny klucz cyfrowy. Kompatybilny z szeroką gamą nowoczesnych telewizorów LCD, domowych serwerów NAS, odtwarzaczy multimedialnych, routerów, samochodowych systemów audio i innej elektroniki użytkowej. Skopiowanie pliku wideo o wielkości 4 GB z takiego urządzenia na komputer zajmuje mniej niż 30 sekund, a kilkanaście zdjęć jest kopiowanych niemal natychmiast. Oprogramowanie SanDisk SecureAccess niezawodnie chroni poszczególne foldery dla poufnych danych, podczas gdy oprogramowanie RescuePRO Deluxe odzyska przypadkowo usunięte pliki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra Flair 32 GB
Wszystkie ceny 25 →SANDISK Pamięć USB SANDISK Ultra Flair 32 GB Srebrno-czarny | 29 zł |
SanDisk Ultra Flair - Srebrny - 32GB - USB Stick | 40 zł |
SanDisk 32GB Ultra Flair USB 3.0 150 MB/s RF-PD-SND-170 | 31 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Flair 32 GB | 29 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Flair 32 GB | 29 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra Flair
Ceny na SanDisk Ultra Flair |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Flair 16 GB | od 26 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra Flair 32 GB | od 26 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 64 GB | od 29 zł | 42 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 128 GB | od 48 zł | 41 oferta | ||
SanDisk Ultra Flair 256 GB | od 99 zł | 16 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 512 GB | od 189 zł | 14 oferty |