Pendrive SanDisk Ultra Dual m3.0 32 GB
Wideo 7Zdjęcia 7 |
SanDisk Ultra Dual m3.0 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Dual m3.0 32 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk ULTRA DUAL DRIVE m3.0 32GB 150MB/s SGSAN3G32MDUAL3 | 38 zł |
SanDisk 32GB Ultra Dual Drive m3.0 RF-PD-SND-214 | 34 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive 32GB | 32 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive M3.0, 32 GB, microUSB/USB 3.0 | 37 zł |
SanDisk ULTRA DUAL DRIVE m3.0 32GB 150MB/s 39540 | 38 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual m3.0
Ceny na SanDisk Ultra Dual m3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual m3.0 16 GB | od 34 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 32 GB | od 22 zł | 13 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 64 GB | od 27 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 128 GB | od 40 zł | 25 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 256 GB | od 115 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →