Pendrive SanDisk Ultra Curve 3.2 128 GB
Zdjęcia 11 |
SanDisk Ultra Curve 3.2 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Curve 3.2 128 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk 128 GB Ultra Curve USB 32 pamięć flash czarna do 100 MB/s SDCZ550- | 55 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Curve 128GB | 65 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Curve 128GB 215407 | 65 zł |
SanDisk Ultra Curve™ USB 3.2 Flash Drive - 128GB, Black - SDCZ550-128G-G46 | 100 zł |
SanDisk 128 GB Ultra Curve USB 32 pamięć flash granatowy do 100 MB/s SDCZ5 | 59 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra Curve 3.2
Ceny na SanDisk Ultra Curve 3.2 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Curve 3.2 64 GB | od 30 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 128 GB | od 55 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 256 GB | od 87 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 512 GB | od 182 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →