Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512 GB
Wideo 10Zdjęcia 23 |
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk 512GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C RF-PD-SND-0106 | 215 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Go 512GB | 300 zł |
Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive Go, 512 GB (SDDDC3-512G-G46) | 229 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512GB - SDDDC3-512G-G46 SDDDC3-512G | 370 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 32 GB | od 38 zł | 19 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 64 GB | od 30 zł | 38 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128 GB | od 60 zł | 34 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 256 GB | od 100 zł | 33 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512 GB | od 215 zł | 19 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 1024 GB | od 410 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →