Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 1024 GB
Wideo 10Zdjęcia 10 |
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 1Tb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 1024 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk 1TB Ultra Dual Drive Go pamięć flash USB typu C z odwracalnymi złą | 410 zł |
SanDisk 1TB Ultra Dual Drive Go USB Type-C Flash Drive, Black - SDDDC3-1T0 | 740 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Go 1TB USB Typ C / USB 3.2 Czarny | 519 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Go 1TB USB Typ C / USB 3.2 Czarny | 539 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 32 GB | od 38 zł | 19 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 64 GB | od 30 zł | 39 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128 GB | od 60 zł | 30 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 256 GB | od 100 zł | 33 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512 GB | od 215 zł | 19 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 1024 GB | od 410 zł | 4 oferty |
Polecamy