Pendrive SanDisk Extreme Go 128 GB (SDCZ810-128G-G46)
Wideo 7Zdjęcia 5 |
SanDisk Extreme Go 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Go 128 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Extreme Go USB 32 Flash Drive 128 GB Highspeed USB Prędkość Odczyt | 129 zł |
SanDisk Extreme Go - 128GB - USB Stick | 134 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Extreme Go 3.2 Flash Drive 128GB | 132 zł |
SanDisk 128GB Extreme Go USB 3.2 RF-PD-SND-0075 | 156 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Extreme Go 3.2 Flash Drive 128GB | 129 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Extreme Go
Ceny na SanDisk Extreme Go |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Go 64 GB | od 82 zł | 17 oferty | ||
SanDisk Extreme Go 128 GB | od 120 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Extreme Go 256 GB | od 182 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →