Pendrive Corsair Voyager Slider X1 128 GB
Zdjęcia 6 |
Corsair Voyager Slider X1 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Voyager Slider X1 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair CMFSL3X1-128 GB Flash Voyager Slider X1 128 GB USB 30 kompaktowy d | 120 zł |
Pendrive CORSAIR Voyager Slider X1 CMFSL3X1-128GB, 128 GB, USB 3.0 | 156 zł |
Corsair 128GB Voyager Slider X1 (USB 3.0) - darmowy odbiór w 22 miastach i | 149 zł |
Modyfikacje Corsair Voyager Slider X1
Ceny na Corsair Voyager Slider X1 |
---|---|---|---|---|
Corsair Voyager Slider X1 32 GB | od 62 zł | 4 oferty | ||
Corsair Voyager Slider X1 64 GB | od 83 zł | 3 oferty | ||
Corsair Voyager Slider X1 128 GB | od 120 zł | 3 oferty | ||
Corsair Voyager Slider X1 256 GB | od 217 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →