Pendrive SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512 GB (SDCZ74-512G-G46)
Wideo 11Zdjęcia 8 |
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk 512GB Ultra Luxe USB 31 Flash Drive SDCZ74-512G-G46 | 173 zł |
SanDisk Ultra Luxe 512GB USB 3.1 150MB/s RF-PD-SND-0067 | 213 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra Luxe 512GB | 203 zł |
SanDisk SANDISK ULTRA LUXE 512GB 150MB/s USB 3.1 | 241 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Luxe USB 3.1
Ceny na SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32 GB | od 35 zł | 9 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 64 GB | od 36 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 128 GB | od 59 zł | 25 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 GB | od 100 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512 GB | od 173 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →