Pendrive SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 16 GB (SDCZ74-016G-G46)
Wideo 11Zdjęcia 8 |
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Luxe USB 3.1
Ceny na SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32 GB | od 35 zł | 14 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 64 GB | od 36 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 128 GB | od 59 zł | 25 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 GB | od 100 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512 GB | od 172 zł | 21 oferta |