Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 GB (SDDDC4-1T00-G46)
Wideo 13Zdjęcia 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe - 1TB - USB Stick | 416 zł |
SanDisk 1TB Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 150MB/s RF-PD-SND-0040 | 469 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe 1TB | 419 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe 1TB USB Type-C | 526 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 GB | od 45 zł | 12 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 GB | od 43 zł | 23 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 GB | od 66 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 GB | od 109 zł | 29 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 GB | od 203 zł | 31 oferta | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 GB | od 416 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →