Pendrive SanDisk iXpand Go 256 GB (SDIX60N-256G-GN6NE)
Wideo 16Zdjęcia 7 |
SanDisk iXpand Go 256Gb |
|
Uniwersalna pamięć flash USB o imponującej pojemności (256 GB) z dwoma złączami: USB A 3.2 Gen1 i Lightning. Jest to oficjalnie certyfikowane urządzenie do łączenia ze smartfonami Apple iPhone i tabletami Apple iPad z systemem operacyjnym iOS. Podłączając dysk SanDisk iXpand Go 256 GB do gadżetu, można szybko i skutecznie rozwiązać problem braku pamięci wewnętrznej na zdjęcia i filmy, z którym często borykają się właściciele najtańszych modeli smartfonów/tabletów Apple.
Oficjalna aplikacja iXpand Drive (dostępna w App Store, na iOS 9.2 i nowsze) umożliwia automatyczne lub ręczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć i filmów, nagrywanie filmów z aplikacji i zapisywanie ich na dysku flash oraz odtwarzanie popularnych formatów plików wideo bezpośrednio z Napęd. Za pomocą standardowego złącza USB A dysk SanDisk iXpand Go 256 GB bezproblemowo łączy się z komputerami stacjonarnymi lub laptopami z najnowszymi wersjami systemu Windows 7/8/8.1/10 lub Mac OS X v10.9 i nowszych.
Zastrzeżone oprogramowanie dla systemów Windows i MacOS umożliwia bezpieczne szyfrowanie wybranych poufnych plików i folderów. Do szybkiego przesyłania danych wystarczy przyzwoita sekwencyjna prędkość odczytu/zapisu (co najmniej 90/25 MB/s). Dysk bezproblemowo współpracuje ze starym standardem USB 2.0, a kształt złącza Lightning jest w pełni kompatybilny z oryginalnymi obudowami iPhone'a.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk iXpand Go 256 GB
Wszystkie ceny 15 →SanDisk iXpand Go - 256GB - USB Stick | 284 zł |
SanDisk 256GB iXpand Go for iPhone RF-PD-SND-0022 | 265 zł |
SanDisk iXpand GO 256GB USB 3.0 / Lightning Srebrno-czarny | 264 zł |
SanDisk SanDisk iXpand Flash Drive Go 256 GB SDIX60N-256G-GN6NE Grey Black | 350 zł |
SanDisk iXpand Flash Drive Go - 256GB - SDIX60N-256G-GN6NE SDIX60N-256G-GN | 516 zł |
Modyfikacje SanDisk iXpand Go
Ceny na SanDisk iXpand Go |
---|---|---|---|---|
SanDisk iXpand Go 64 GB | od 132 zł | 12 oferty | ||
SanDisk iXpand Go 128 GB | od 309 zł | 1 oferta | ||
SanDisk iXpand Go 256 GB | od 264 zł | 17 oferty |