Pendrive SanDisk iXpand Luxe 64 GB (SDIX70N-064G)
Wideo 12Zdjęcia 9 |
SanDisk iXpand Luxe 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk iXpand Luxe 64 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk iXpand Flash Drive Luxe 64GB 2-in-1 Lightning & USB Type-C connect | 107 zł |
SanDisk iXpand Luxe - 64GB - USB Stick | 139 zł |
Pendrive SANDISK iXpand Flash Drive Luxe, 64 GB, USB-C/Lightning | 158 zł |
SanDisk 64GB iXpand Flash Drive Luxe RF-PD-SND-0061 | 158 zł |
Pendrive SANDISK iXpand Luxe 64GB | 162 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk iXpand Luxe
Ceny na SanDisk iXpand Luxe |
---|---|---|---|---|
SanDisk iXpand Luxe 64 GB | od 107 zł | 13 oferty | ||
SanDisk iXpand Luxe 128 GB | od 167 zł | 20 oferty | ||
SanDisk iXpand Luxe 256 GB | od 245 zł | 21 oferta |
Polecamy