Pendrive SanDisk Cruzer Snap 64 GB (SDCZ62-064G-G35)
Zdjęcia 8 |
SanDisk Cruzer Snap 64Gb 64 GB128 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Cruzer Snap 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive SanDisk Cruzer Snap, 64 GB (SDCZ62-064G-G35) | 53 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Snap SDCZ62-064G-G35, 64 GB, USB 2.0 | 57 zł |
Pendrive, pamięć USB SanDisk Cruzer Snap 64GB (SDCZ62-064G-G35) Czarny | 73 zł |
Modyfikacje SanDisk Cruzer Snap
Ceny na SanDisk Cruzer Snap |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Snap 64 GB | od 53 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Cruzer Snap 128 GB | od 54 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →