Pendrive Patriot Memory Supersonic Rage Lite 64 GB (PEF64GRLB32U)
Zdjęcia 11 |
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Supersonic Rage Lite 64 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Supersonic PenDrive Rage Lite 64GB USB 3.2 RF-PD-PDP-0029 | 31 zł |
Pendrive (Pamięć USB) PATRIOT 64 GB Czarny | 51 zł |
Patriot Memory PATRIOT RAGE LITE 120 MB/s 64GB USB 3.2 czarny | 36 zł |
Pendrive Patriot Supersonic Rage Lite, 64 GB (PEF64GRLB32U) | 32 zł |
PATRIOT RAGE LITE 120 MB/s 64GB USB 3.2 czarny | 26 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Patriot Memory Supersonic Rage Lite
Ceny na Patriot Memory Supersonic Rage Lite |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 32 GB | od 20 zł | 14 oferty | ||
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 64 GB | od 25 zł | 10 oferty | ||
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 128 GB | od 37 zł | 15 oferty | ||
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 256 GB | od 83 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →