USB-флешка Philips Vivid 2.0 64 ГБ
Фото 9 |
Philips Vivid 2.0 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості usb-флешки Philips Vivid 2.0 64Gb:
- Захист паролем
Модификації Philips Vivid 2.0
Ціни на Philips Vivid 2.0 |
---|---|---|---|---|
Philips Vivid 2.0 16 ГБ | від 25 zł | 2 пропозиції | ||
Philips Vivid 2.0 32 ГБ | від 29 zł | 2 пропозиції | ||
Philips Vivid 2.0 64 ГБ | від 48 zł | 1 пропозиція | ||
Philips Vivid 2.0 64 ГБ | від 40 zł | 3 пропозиції | ||
Philips Vivid 2.0 128 ГБ | від 43 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →