Pendrive SanDisk Ultra USB 3.0 64 GB
Wideo 13Zdjęcia 3 |
SanDisk Ultra USB 3.0 64Gb |
|
Potężna pamięć flash USB 64 GB w efektownej, wysuwanej plastikowej obudowie i szybki port USB 3.0. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt klasy średniej przeznaczony dla użytkowników ceniących niezawodność i funkcjonalność. Wysuwana konstrukcja chroni złącze USB, gdy nie jest używane. Oferuje przyzwoite sekwencyjne prędkości odczytu / zapisu do 100/11 MB / s. Może być używany do przesyłania lub przechowywania znacznych ilości treści cyfrowych generowanych przez użytkowników.
Film 4 GB UltraHD / 4K można skopiować z dysku SanDisk Ultra USB 3.0 64 GB do komputera osobistego / laptopa w mniej niż 40 sekund, a 1000 zdjęć można skopiować w mniej niż minutę (gdy kontroler komputera / laptopa obsługuje USB 3.0) . Producent gwarantuje pełną kompatybilność z poprzednią wersją standardu interfejsu USB 2.0. Opatentowane oprogramowanie SecureAccess firmy SanDisk umożliwia niezawodną ochronę danych osobowych za pomocą 128-bitowego szyfrowania AES (z hasłem), a oprogramowanie SanDisk RescuePRO Deluxe umożliwia odzyskanie przypadkowo usuniętych plików.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra USB 3.0 64 GB
Wszystkie ceny 28 →SanDisk Ultra USB 30 dysk flash 64 GB oprogramowanie SecureAccess ochrona | 42 zł |
SANDISK Pamięć SANDISK Cruzer Ultra USB 3.0 64GB Czarny | 28 zł |
SanDisk Ultra - 64GB - USB Stick | 42 zł |
SanDisk ULTRA USB 3.0 FLASH DRIVE 64GB SGSAN3G64SDCZ48 | 37 zł |
SanDisk 64GB Cruzer Ultra USB 3.0 130 MB/s RF-PD-SND-147 | 33 zł |
- Ochrona hasłem
Modyfikacje SanDisk Ultra USB 3.0
Ceny na SanDisk Ultra USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB 3.0 16 GB | od 23 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 32 GB | od 23 zł | 31 oferta | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 64 GB | od 28 zł | 30 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 128 GB | od 46 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 256 GB | od 89 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 512 GB | od 173 zł | 21 oferta |