Pendrive SanDisk Ultra Flair 128 GB (SDCZ73-128G)
Wideo 16Zdjęcia 4 |
SanDisk Ultra Flair 128Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra Flair 128 GB
Wszystkie ceny 39 →Pendrive SanDisk SDCZ73-0G46 USB 30 Srebrny S0222601 | 125 zł |
SANDISK Pamięć USB SANDISK Ultra Flair 128 GB Srebrno-czarny | 60 zł |
SanDisk Ultra Flair - Srebrny - 128GB - USB Stick | 64 zł |
SanDisk ULTRA FLAIR USB 3.0 128GB (do 150MB/s) SGSAN3128SDCZ73 | 62 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Flar 128GB | 53 zł |
Niezależnie od tego, czy jest to dysk SSD, czy pendrive USB, produkty firmy SanDisk zawsze były wysoko oceniane przez użytkowników za ich szybkość i niezawodność. SanDisk Ultra Fit nie jest wyjątkiem od tej reguły, zapewniając swoim właścicielom doskonałe prędkości komunikacji i wytrzymałą metalową obudowę, która może wytrzymać więcej niż jeden upadek na podłogę.
Pełna zgodność
Zarówno w trakcie testów syntetycznych, jak i w praktyce, pendrive wykazuje dużą prędkość odczytu i zapisu danych: odpowiednio 145-150 Mb/s oraz 100-105 Mb/s(oczywiście po podłączeniu do USB 3.0 Port). Liczby te odpowiadają wartościom podanym przez producenta. Szybkość może znacznie spaść podczas nagrywania dużej liczby małych plików (do 1 MB każdy).
Eleganckie ciało
Pendrive jest dostarczany w eleganckiej metalowej obudowie z uchwytem w kształcie obręczy na jednym końcu do przymocowania do pęku kluczy. Przy dłuższym ciągłym użytkowaniu obudowa ma tendencję do nagrzewania się, co jednak nie wpływa na działanie urządzenia.
Kolejka
Pamięć dysku jest preinstalowana z narzędziem do ochrony plików hasłem w celu zapewnienia poufności danych osobowych. A jeśli koszt pendrive'a z pamięcią 128 GB wydaje się zbyt wysoki, zawsze można spojrzeć na mniej pojemne wersje - 16 GB, 32 GB czy 64 GB, które też mają bardzo przystępną cenę.
Modyfikacje SanDisk Ultra Flair
Ceny na SanDisk Ultra Flair |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Flair 16 GB | od 26 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra Flair 32 GB | od 26 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 64 GB | od 29 zł | 42 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 128 GB | od 48 zł | 41 oferta | ||
SanDisk Ultra Flair 256 GB | od 99 zł | 16 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 512 GB | od 189 zł | 14 oferty |