Pendrive PNY Elite Steel 3.1 128 GB (FD128ESTEEL31G-EF)
Zdjęcia 4 |
PNY Elite Steel 3.1 128Gb 2020 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Elite Steel 3.1 128 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Elite Steel - 128GB - USB Stick | 51 zł |
PNY Pendrive 128GB USB3.1 ELITE STEEL FD128ESTEEL31G-EF SGPNY3128STEELF | 42 zł |
Pendrive PNY Elite Steel FD128ESTEEL31G-EF, 128 GB, USB 3.1 | 49 zł |
PNY Pendrive 128GB USB3.1 ELITE STEEL FD128ESTEEL31G-EF 53187 | 42 zł |
PNY Pendrive 128GB USB3.1 ELITE STEEL FD128ESTEEL31G-EF | 64 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje PNY Elite Steel 3.1
Ceny na PNY Elite Steel 3.1 |
---|---|---|---|---|
PNY Elite Steel 3.1 32 GB | od 22 zł | 2 oferty | ||
PNY Elite Steel 3.1 64 GB | od 25 zł | 17 oferty | ||
PNY Elite Steel 3.1 128 GB | od 42 zł | 10 oferty | ||
PNY Elite Steel 3.1 256 GB | od 75 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →