Pendrive Kingston DataTraveler Kyson 128 GB (DTKN/128GB)
Kingston DataTraveler Kyson 128Gb |
Kolor | | Pojemność | 128 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Prędkość odczytu danych | 200 MB/s | Prędkość zapisu danych | 60 MB/s | Materiał obudowy | metal | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | 5 lat | Wymiary | 39x12x5 mm | Waga | 4 g | Oficjalna strona | kingston.com | Data dodania do E-Katalog | październik 2020 | Oznaczenie producenta | DTKN/128GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Kingston Data Traveler DTKN/128GB Pamięć USB 32 128 GB z Metalową Obudową Stylowy i nieprzylegający metalowy design
Prędkość odczytu do 200 MB/s
Funkcjonalne oczko do zawieszenia na kółku na klucze Amazon.pl
Złóż skargę | | 45 zł | | |
|
| Kingston DataTraveler Kyson - 128GB - USB StickUSB-stick, 128 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-A po??czenie, pr?dko?? transferu do 200MB/s (czyta?) / do 60MB/s (pisa?), p?tla na klucz... więceje, kolor: szary Proshop.plZłóż skargę | | 62 zł | | |
|
| Kingston Pendrive Kyson DTKN/128 USB 3.2 Gen1 SGKIN3128DTKN01DataTraveler Kyson to wysokowydajna pamięć flash USB typu A firmy Kingston, charakteryzująca się wyjątkową szybkością przes... więcejyłania danych (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s), która umożliwia błyskawiczne i wygodne przesyłanie plików.
Pojemność do 256 GB pozwala na swobodne przechowywanie i udostępnianie zdjęć, filmów, muzyki i innych treści. Metalowa konstrukcja bez zatyczki pozwala uniknąć jej zgubienia, a funkcjonalny zaczep ułatwia zabranie jej ze sobą. DataTraveler ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 54 zł | | |
|
| Pendrive KINGSTON Kyson DTKN, 128 GB, USB 3.2 Gen1Pendrive KINGSTON Kyson DTKN, 128 GB, USB 3.2 Gen1 DataTraveler Kyson to wysokowydajna pamięć flash USB typu A firmy Kingston... więcej, charakteryzująca się wyjątkową... EmpikZłóż skargę | | 57 zł | | |
|
| Kingston DataTraveler Kyson 128GB USB 3.2 Gen 1 RF-PD-KNG-0038Kingston DataTraveler Kyson DataTraveler® Kyson to wysokowydajna pamięć flash USB typu A firmy Kingston, charakteryzująca się... więcejwyjątkową szybkością przesyłania danych (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s), która umożliwia błyskawiczne i wygodne przesyłanie plików. Pojemność do 256 GB pozwala na swobodne przechowywanie i udostępnianie zdjęć, filmów, muzyki i innych treści. Metalowa konstrukcja bez zatyczki pozwala uniknąć jej zgubienia, a funkcjonalny zaczep ułatwia zabranie jej ze sobą. Wytrzymała i lekka konstrukcja Kompaktowe rozwiązanie do przechowywania danych w stylowej i trwałej metalowej obudowie. Szybkość przesyłania USB 3.2 Gen 1 Odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s. Dane zawsze pod ręką Konstrukcja bez zatyczki i funkcjonalny zaczep ułatwiają noszenie przy sobie. Większa pojemność Do 256 GB miejsca na pliki, zdjęcia, muzykę, filmy i inne dane. Komputronik.plZłóż skargę | | 52 zł | | |
Wideo recenzje
Kingston 32GB USB 3.2 Gen 1 Data Traveler Kyson Unboxing
12 sierpnia 20223 131 przegląd
Kingston Launch 3 New Pendrive |Kingston Datatraveler Kyson, Duo and DT-80 | USB Type-A And Type-C
19 grudnia 2020377 przegląd
Modyfikacje Kingston DataTraveler Kyson
Ceny na Kingston DataTraveler Kyson |
---|
| Kingston DataTraveler Kyson 32 GB | | od 30 zł | 10 oferty |
| Kingston DataTraveler Kyson 64 GB | | od 26 zł | 25 oferty |
| Kingston DataTraveler Kyson 128 GB | | od 45 zł | 25 oferty |
| Kingston DataTraveler Kyson 256 GB | | od 85 zł | 14 oferty |
| Kingston DataTraveler Kyson 512 GB | | od 124 zł | 5 oferty |
Dynamika cen dla Kingston DataTraveler Kyson 128 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna