Pendrive Kingston DataTraveler microDuo 3C 128 GB
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Kingston DataTraveler microDuo 3C 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler microDuo 3C 128 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
128 GB DT MICRODUO 3C 200 MB/S DUAL USB-A USB-C DTDUO3CG3/128GB | 74 zł |
Kingston DataTraveler microDuo 3C - 128GB - USB Stick | 73 zł |
Kingston DataTraveler MicroDuo 3C 200 MB/s 128GB USB A i C RF-PD-KNG-0065 | 62 zł |
Pendrive, KINGSTON, DataTraveler microDuo 3C, 128GB dual USB-A + USB-C, 3. | 62 zł |
Kingston Pendrive USB Data Traveler MicroDuo 3C G3 128GB USB-A/USB-C | 70 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DataTraveler microDuo 3C
Ceny na Kingston DataTraveler microDuo 3C |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler microDuo 3C 64 GB | od 39 zł | 20 oferty | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 128 GB | od 58 zł | 10 oferty | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 256 GB | od 85 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →