Pendrive Kingston DataTraveler 100 G3 32 GB (DT100G3/32GB)
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Kingston DataTraveler 100 G3 32Gb |
|
Praktyczna pamięć flash USB z szybkim interfejsem USB 3.0 i większą prędkością odczytu. Wykonany w wygodnej i kompaktowej plastikowej obudowie z wysuwanym złączem. Ta konstrukcja jest szybko ustawiana w pozycji roboczej i pozwala nie martwić się możliwą utratą nasadki ochronnej portu interfejsu. Producent pozycjonuje jako niedrogi produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do rozwiązywania najszerszego zakresu zadań.
Może stać się niezawodnym nośnikiem klucza elektronicznego, spełniającym rolę tymczasowego przechowywania kopii dokumentów, tabel, prezentacji, obrazów i różnych treści multimedialnych. Dysk Kingston DataTraveler 100 G3 32 GB zapewnia dużą prędkość odczytu (do 100 MB/s) dzięki obsłudze szybkiego złącza USB 3.0 i nowoczesnemu kontrolerowi. Kopiowanie typowego pliku wideo o wielkości 2 GB z tego urządzenia na komputer zajmuje tylko 20 sekund, a kilkanaście zdjęć jest kopiowanych w sekundę. Jego skromne wymiary i niewielka waga pozwalają na noszenie tego dysku w dowolnej kieszeni lub torbie. Producent gwarantuje wydajność w temperaturach do 60°C i bezproblemowo współpracuje z poprzednią wersją standardu interfejsu USB 2.0.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Modyfikacje Kingston DataTraveler 100 G3
Ceny na Kingston DataTraveler 100 G3 |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler 100 G3 16 GB | od 60 zł | 1 oferta | ||
Kingston DataTraveler 100 G3 32 GB | od 225 zł | 2 oferty | ||
Kingston DataTraveler 100 G3 64 GB | od 35 zł | 2 oferty | ||
Kingston DataTraveler 100 G3 128 GB | od 45 zł | 2 oferty |