Pendrive Kingston DataTraveler Max USB-A 512 GB (DTMAXA/512GB)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Kingston DataTraveler Max USB-A 512Gb 2022 rokUSB 3.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler Max USB-A 512 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston DataTraveler Max Type-A USB 32 Gen 2 pamięć flash 512GB - DTMAXA/ | 219 zł |
Kingston DataTraveler Max - Fioletowy - 512GB - USB Stick | 223 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler MAX A 512GB USB-A 3.2 Gen2 SGKIN3512DTMAXA | 245 zł |
Kingston DataTraveler MAX 512GB USB 3.2 USB-A RF-PD-KNG-0070 | 219 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler MAX A 512GB USB-A 3.2 Gen2 | 268 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DataTraveler Max USB-A
Ceny na Kingston DataTraveler Max USB-A |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Max USB-A 256 GB | od 130 zł | 14 oferty | ||
Kingston DataTraveler Max USB-A 512 GB | od 218 zł | 14 oferty | ||
Kingston DataTraveler Max USB-A 1000 GB | od 379 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →