Pendrive HP x911w 512 GB (HPFD911W-512)
Zdjęcia 5 |
HP x911w 512Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP x911w 512 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP x911w USB SSD 32 Flash Drive 512GB 410MB/s Read Speed 300MB/s Write Spe | 167 zł |
PNY HP HPFD911W 512GB (300/410 MB/s) RF-PD-PNY-0036 | 180 zł |
Pendrive (Pamięć USB) HP (512 GB \Czarny ) | 211 zł |
HP 512GB USB 3.2 USB HPFD911W-512 | 233 zł |
HP 512GB USB 3.2 USB HPFD911W-512 >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUP | 249 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje HP x911w
Ceny na HP x911w |
---|---|---|---|---|
HP x911w 128 GB | od 111 zł | 6 oferty | ||
HP x911w 256 GB | od 133 zł | 14 oferty | ||
HP x911w 512 GB | od 167 zł | 9 oferty | ||
HP x911w 1024 GB | od 299 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →