Pendrive Kingston DataTraveler SE9 G3 256 GB (DTSE9G3/256GB)
Kingston DataTraveler SE9 G3 256Gb |
Kolor | | Pojemność | 256 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Prędkość odczytu danych | 220 MB/s | Prędkość zapisu danych | 100 MB/s | Materiał obudowy | metal | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | 5 lat | Wymiary | 39x12.2x4.6 mm | Waga | 5 g | Oficjalna strona | kingston.com | Data dodania do E-Katalog | luty 2024 | Oznaczenie producenta | DTSE9G3/256GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Kingston Pendrive Data Traveler DTSE9G3 256GB USB3.2 Gen1 SGKIN3256SE9G30Kingston Pendrive Data Traveler DTSE9G3 256GB USB3.2 Gen1 Zadowolenie.plZłóż skargę | | 88 zł | | |
|
| Kingston DataTraveler DTSE9 G3 256GB USB 3.2 220MB/s RF-PD-KNG-0149Pamięć flash USB DataTraveler SE9 G3 Stylowe rozwiązanie pamięci do urządzeń ze złączem USB Type-A Wybierz stylowe połączenie... więcejelegancji i funkcjonalności w postaci pamięci flash USB 3.2 Gen 1 DataTraveler SE9 G3, idealnej do przechowywania i udostępniania danych. Odkryj na nowo ponadczasową, nagradzaną konstrukcję – teraz jeszcze lepszą dzięki wysokiej wydajności odczytu (do 220MB/s) i zapisu (do 100MB/s)1, zapewniającej szybki i bezproblemowy transfer danych we współpracy z urządzeniami wyposażonymi w złącze USB Type-A. Korzystaj ze swobody przechowywania danych dzięki pojemności sięgającej teraz 512GB2, która zapewnia wystarczającą ilość miejsca na filmy, muzykę i wszystkie inne pliki. Szybkość klasy USB 3.2 Gen 1 Szybkość odczytu do 220MB/s i zapisu do 100MB/s. Metalowa obudowa z myślą o trwałości i stylowym wyglądzie Całkowicie metalowa obudowa w złotym kolorze, która zmieści się w kieszeni, plecaku lub przy kółku do kluczy. Duża pojemność do przechowywania dużych plików Przechowuj i udostępniaj filmy, muzykę, nieskompresowane zdjęcia i inne pliki dzięki dużej pojemności do 512 GB. Komputronik.plZłóż skargę | | 110 zł | | |
|
| Kingston Pendrive Data Traveler DTSE9G3 256GB USB3.2 Gen1 125264Kingston Pendrive Data Traveler DTSE9G3 256GB USB3.2 Gen1 Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 89 zł | | |
|
| KINGSTON Data Traveler DTSE9G3 256GB USB3.2 Gen1 DTSE9G3/256GBKolor: Złoto Waga [g]: 15,18 g Wymiary [mm]: 4,6 x 12,2 x 39 mm Materiał wykonania: Metal Pojemność: 256 GB Szybkość zapisu [... więcejMB/s]: 100 MB/s Prędkość odczytu: 220 MB/s Interfejs: USB 3.1 Wspierane systemy operacyjne: Windows 11 Zakres temperatur [st. C]: 0 - 60 °C Brelok na klucze: Tak Neonet.plZłóż skargę | | 99 zł | | |
|
| KINGSTON FLASH 256GB USB3.2 Gen.1 DataTravelerSpecyfikacja Breloczek na klucze Tak Układ Bez zatyczki Kolor produktu Złoty Materiał obudowy Metal... więcejGłębokość produktu 39 mm Szerokość produktu 12,2 mm Wysokość produktu 4,6 mm Waga produktu 15,18 g Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 85 °C Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 60 °C Pojemność 256 GB Prędkość zapisu nośnika 100 MB/s Wersja USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Prędkość odczytu z nośnika 220 MB/s Interfejs urządzenia USB Typu-A System operacyjny Windows 11, 10, MacOS (v.10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS Waga wraz z opakowaniem 429,96 g Rodzaj opakowania Zawieszane pudełko Wysokość opakowania 144,3 mm Szerokość opakowania 101,6 mm Głębokość opakowania 5,6 mm Ilość sztuk 1 Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) 25 szt. Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) 429,96 g Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 114,3 mm Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 94 mm Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 120,7 mm Szerokość 115mm Długość 10mm Wysokość 100mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 121 zł | | |
Modyfikacje Kingston DataTraveler SE9 G3
Ceny na Kingston DataTraveler SE9 G3 |
---|
| Kingston DataTraveler SE9 G3 64 GB | | od 35 zł | 10 oferty |
| Kingston DataTraveler SE9 G3 128 GB | | od 56 zł | 8 oferty |
| Kingston DataTraveler SE9 G3 256 GB | | od 88 zł | 10 oferty |
| Kingston DataTraveler SE9 G3 512 GB | | od 127 zł | 8 oferty |
Dynamika cen dla Kingston DataTraveler SE9 G3 256 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna