Pendrive Kingston IronKey Vault Privacy 50 256 GB (IKVP50/256GB)
Wideo 10Zdjęcia 6 |
Kingston IronKey Vault Privacy 50 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston IronKey Vault Privacy 50 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston IronKey Vault Privacy 50 FIPS 197 Certified & XTS-AES 256-bitowy | 802 zł |
Kingston IronKey Vault Privacy 50 256GB USB 3.0 256bit AES Encrypted RF-PD | 779 zł |
Pendrive Kingston Kingston IronKey Vault Privacy 50 256 GB, USB stick (lig | 1 276 zł |
Pendrive, KINGSTON, IronKey Vault Privacy 50 256GB (IKVP50/256GB) | 779 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston IronKey Vault Privacy 50
Ceny na Kingston IronKey Vault Privacy 50 |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Vault Privacy 50 8 GB | od 218 zł | 6 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 16 GB | od 219 zł | 8 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 32 GB | od 320 zł | 9 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 64 GB | od 479 zł | 10 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 128 GB | od 619 zł | 7 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 256 GB | od 779 zł | 6 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 512 GB | od 979 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →