Pendrive Corsair Padlock 3 256 GB (CMFPLA3B-256GB)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Corsair Padlock 3 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Padlock 3
Ceny na Corsair Padlock 3 |
---|---|---|---|---|
Corsair Padlock 3 64 GB | od 291 zł | 15 oferty | ||
Corsair Padlock 3 128 GB | od 499 zł | 2 oferty | ||
Corsair Padlock 3 256 GB | od 595 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →