Pendrive Corsair Survivor Stealth 32 GB (CMFSS3-32GB)
Zdjęcia 3 |
Corsair Survivor Stealth 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Survivor Stealth 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Flash Survivor Stealth - 32GB - USB Stick | 129 zł |
Pendrive CORSAIR Survivor Stealth, 32 GB, USB 3.0 | 99 zł |
Pendrive Corsair Survivor Stealth, 32 GB (CMFSS3B-32GB) | 94 zł |
Corsair 32GB Survivor Stealth (USB 3.0) - darmowy odbiór w 22 miastach i b | 119 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Corsair Survivor Stealth 32Gb:
- Wodoodporna i odporna na wstrząsy obudowa
Modyfikacje Corsair Survivor Stealth
Ceny na Corsair Survivor Stealth |
---|---|---|---|---|
Corsair Survivor Stealth 32 GB | od 94 zł | 4 oferty | ||
Corsair Survivor Stealth 64 GB | od 97 zł | 11 oferty | ||
Corsair Survivor Stealth 128 GB | od 169 zł | 5 oferty | ||
Corsair Survivor Stealth 256 GB | od 257 zł | 5 oferty | ||
Corsair Survivor Stealth 512 GB | od 470 zł | 4 oferty | ||
Corsair Survivor Stealth 1024 GB | od 740 zł | 4 oferty |
Polecamy