Pendrive Corsair Voyager USB 3.0 256 GB (CMFVY3A-256GB)
Zdjęcia 3 |
Corsair Voyager USB 3.0 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Voyager USB 3.0 256 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair CMFVY3A-256GB Voyager v2 256 GB USB 30 wytrzymały wodoodporny dysk | 196 zł |
Corsair Flash Voyager V2 - 256GB - USB Stick | 244 zł |
Pendrive Corsair Voyager, 256 GB (CMFVY3A-256GB) | 217 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Corsair Flash Voyager 256 GB - USB 3.0 - blue/black - | 219 zł |
Pendrive Corsair Voyager, 256 GB (CMFVY3A-256GB) | 231 zł |
Corsair 256GB Voyager Water Resistant USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miasta | 264 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Corsair Voyager USB 3.0 256Gb:
- Wodoodporna obudowa
Modyfikacje Corsair Voyager USB 3.0
Ceny na Corsair Voyager USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Corsair Voyager USB 3.0 32 GB | od 60 zł | 1 oferta | ||
Corsair Voyager USB 3.0 64 GB | od 71 zł | 2 oferty | ||
Corsair Voyager USB 3.0 128 GB | od 120 zł | 4 oferty | ||
Corsair Voyager USB 3.0 256 GB | od 196 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →