Pendrive Corsair Voyager GT USB 3.0 512 GB (CMFVYGT3B-512GB)
Zdjęcia 4 |
Corsair Voyager GT USB 3.0 512Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Voyager GT USB 3.0 512 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Voyager GT Flash Drive 512GB USB 30 wodoodporny czarny CMFVYGT3C-5 | 469 zł |
Corsair PenDrive Flash Voyager GT 512GB USB 3.0 RF-PD-COR-0009 | 488 zł |
Corsair Pendrive Flash Voyager GT 512GB USB3.0 390/240 MB/s | 497 zł |
Corsair Voyager GT 512GB USB 3.0 Czarno-czerwony | 469 zł |
Corsair Voyager GT 512GB USB 3.0 Czarno-czerwony | 479 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Corsair Voyager GT USB 3.0 512Gb:
- Wodoodporna obudowa
Modyfikacje Corsair Voyager GT USB 3.0
Ceny na Corsair Voyager GT USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Corsair Voyager GT USB 3.0 64 GB | od 70 zł | 11 oferty | ||
Corsair Voyager GT USB 3.0 512 GB | od 468 zł | 9 oferty | ||
Corsair Voyager GT USB 3.0 1024 GB | od 749 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →