USB-флешка Corsair Voyager GT USB 3.0 32 ГБ (CMFVYGT3S-32Gb)
Фото 7 |
Corsair Voyager GT USB 3.0 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості usb-флешки Corsair Voyager GT USB 3.0 32Gb:
- Корпус із захистом від пилу та вологи
Модификації Corsair Voyager GT USB 3.0
Ціни на Corsair Voyager GT USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Corsair Voyager GT USB 3.0 64 ГБ | від 70 zł | 11 пропозицій | ||
Corsair Voyager GT USB 3.0 512 ГБ | від 468 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Voyager GT USB 3.0 1024 ГБ | від 749 zł | 2 пропозиції |