Pendrive Corsair Survivor Stealth 64 GB
Zdjęcia 3 |
Corsair Survivor Stealth 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Survivor Stealth 64 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Flash Survivor Stealth CMFSS3B-64GB Przenośny Pendrive z Wytrzymał | 100 zł |
Corsair Survivor 64GB USB3.0 STEALTH SGCRR3G64SURF03 | 97 zł |
Pendrive CORSAIR Survivor Stealth, 64 GB, USB 3.0 | 105 zł |
Corsair Survivor 64GB USB3.0 STEALTH 44140 | 97 zł |
Corsair Survivor 64GB USB3.0 STEALTH | 123 zł |
pokaż 5 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Corsair Survivor Stealth 64Gb:
- Wodoodporna i odporna na wstrząsy obudowa
Modyfikacje Corsair Survivor Stealth
Ceny na Corsair Survivor Stealth |
---|---|---|---|---|
Corsair Survivor Stealth 32 GB | od 94 zł | 4 oferty | ||
Corsair Survivor Stealth 64 GB | od 97 zł | 11 oferty | ||
Corsair Survivor Stealth 128 GB | od 169 zł | 5 oferty | ||
Corsair Survivor Stealth 256 GB | od 257 zł | 5 oferty | ||
Corsair Survivor Stealth 512 GB | od 470 zł | 4 oferty | ||
Corsair Survivor Stealth 1024 GB | od 740 zł | 4 oferty |
Polecamy