Pendrive Corsair Voyager GT USB 3.0 1024 GB (CMFVYGT3C-1TB)
Zdjęcia 4 |
Corsair Voyager GT USB 3.0 1Tb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Corsair Voyager GT USB 3.0 1Tb:
- Wodoodporna obudowa
Modyfikacje Corsair Voyager GT USB 3.0
Ceny na Corsair Voyager GT USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Corsair Voyager GT USB 3.0 64 GB | od 70 zł | 11 oferty | ||
Corsair Voyager GT USB 3.0 512 GB | od 469 zł | 5 oferty | ||
Corsair Voyager GT USB 3.0 1024 GB | od 749 zł | 2 oferty |
Polecamy