Pendrive Corsair Voyager Slider X1 32 GB
Zdjęcia 6 |
Corsair Voyager Slider X1 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Voyager Slider X1 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive Corsair Voyager Slider X1, 32 GB (CMFSL3X1-32GB) | 62 zł |
Pendrive Corsair Voyager Slider X1, 32 GB (CMFSL3X1-32GB) | 72 zł |
Pendrive Corsair Voyager Slider X1, 32 GB (CMFSL3X1-32GB) | 70 zł |
Modyfikacje Corsair Voyager Slider X1
Ceny na Corsair Voyager Slider X1 |
---|---|---|---|---|
Corsair Voyager Slider X1 32 GB | od 62 zł | 3 oferty | ||
Corsair Voyager Slider X1 64 GB | od 100 zł | 3 oferty | ||
Corsair Voyager Slider X1 128 GB | od 120 zł | 3 oferty | ||
Corsair Voyager Slider X1 256 GB | od 217 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →