Pendrive Corsair Voyager USB 3.0 64 GB
Zdjęcia 3 |
Corsair Voyager USB 3.0 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Corsair Voyager USB 3.0 64Gb:
- Wodoodporna obudowa
Modyfikacje Corsair Voyager USB 3.0
Ceny na Corsair Voyager USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Corsair Voyager USB 3.0 32 GB | od 60 zł | 3 oferty | ||
Corsair Voyager USB 3.0 64 GB | od 77 zł | 2 oferty | ||
Corsair Voyager USB 3.0 128 GB | od 123 zł | 4 oferty | ||
Corsair Voyager USB 3.0 256 GB | od 192 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →