Pendrive SanDisk Ultra Flair 128 GB (SDCZ73-128G)
Wideo 16Zdjęcia 4 |
SanDisk Ultra Flair 128Gb |
|
Fabrycznie zainstalowane narzędzie do szyfrowania danych. Wytrzymały metalowy korpus.
Ogrzewanie obudowy podczas długotrwałego użytkowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Flair 128 GB
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive SanDisk SDCZ73-0G46 USB 30 Srebrny S0222601 | 124 zł |
SANDISK Pamięć USB SANDISK Ultra Flair 128 GB Srebrno-czarny | 60 zł |
SanDisk Ultra Flair - Srebrny - 128GB - USB Stick | 65 zł |
SanDisk ULTRA FLAIR USB 3.0 128GB (do 150MB/s) SGSAN3128SDCZ73 | 62 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra Flair, 128 GB, USB 3.0 | 55 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Flair
Ceny na SanDisk Ultra Flair |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Flair 16 GB | od 26 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 32 GB | od 26 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 64 GB | od 29 zł | 41 oferta | ||
SanDisk Ultra Flair 128 GB | od 48 zł | 41 oferta | ||
SanDisk Ultra Flair 256 GB | od 98 zł | 17 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 512 GB | od 189 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →