Pendrive GOODRAM ODA3 64 GB (ODA3-0640S0R11)
Zdjęcia 5 |
GOODRAM ODA3 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM ODA3 64 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram ODA3-0640S0R11 Pendrive Srebrny 64 GB | 45 zł |
GOODRAM 64GB ODA3 srebrny [USB 3.2 / USB type C] RF-PD-GR-0031 | 52 zł |
Pendrive GOODRAM ODA3 USB Typ-C 3.0 64GB | 50 zł |
GoodRam ODA3 64GB USB 3.2 Typ C / USB 3.2 Srebrny | 60 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje GOODRAM ODA3
Ceny na GOODRAM ODA3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM ODA3 16 GB | od 32 zł | 6 oferty | ||
GOODRAM ODA3 32 GB | od 30 zł | 9 oferty | ||
GOODRAM ODA3 64 GB | od 45 zł | 10 oferty | ||
GOODRAM ODA3 128 GB | od 75 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →