Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 GB (SDDDC4-064G-G46)
Wideo 13Zdjęcia 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 GB
Wszystkie ceny 21 →SANDISK Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe 64GB SDDDC4-064G-G46 Srebrn | 43 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe - 64GB - USB Stick | 74 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe 64GB USB 3.1 Type-C 150MB/s SGSAN3G64SDDDC4 | 61 zł |
SanDisk 64GB Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 150MB/s RF-PD-SND-0038 | 49 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe 64GB Srebrny | 43 zł |
Wygodny mechanizm chowany
SanDisk Ultra Dual Type C to szybki metalowy dysk flash, który wypełnia lukę między starymi gadżetami z portami USB A i nowszymi urządzeniami USB C. zaślepka, a port USB A jest zagłębiony w metalowej obudowie.
Prędkość odczytu do 150 MB/s
Dla pendrive'a deklarowana jest obsługa OTG i prędkość odczytu do 150 MB/s. Przy pomiarach ręcznych okazuje się nawet trochę więcej niż norma - około 165 i 55 - 70 MB/s przy zapisie. W tym drugim przypadku prędkość różniła się w zależności od typu kopiowanych plików i urządzenia, na które zostały przeniesione. To dość standardowy wskaźnik dla modeli z interfejsem USB 3.2 gen1. Oczywiście są szybsze modele (np. Samsung DUO Plus i Transcend JetFlash 930C), ale kosztują 2-3 razy więcej.
Zastrzeżona aplikacja SanDisk Memory Zone
Ale nie ma tak wielu konkurentów z podwójnym interfejsem. A rzecz jest przydatna, znacznie rozszerza scenariusze korzystania z dysku flash. Na przykład możesz szybko skopiować archiwum zdjęć RAW z telefonu z aparatem na stary, działający komputer lub szybko skopiować bibliotekę próbek z laptopa studyjnego na iPada bez uciekania się do przejściówek, Airdrop lub usług w chmurze. Dodatkowym bonusem jest obsługa aplikacji mobilnej SanDisk Memory Zone, która pozwala użytkownikowi na automatyczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć, filmów, muzyki i dokumentów ze smartfona lub tabletu. To prawda, że przyjaźni się tylko z systemem operacyjnym Android.
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 GB | od 45 zł | 12 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 GB | od 43 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 GB | od 66 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 GB | od 109 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 GB | od 213 zł | 30 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 GB | od 416 zł | 21 oferta |