Pendrive SanDisk Ultra USB Type-C 2020 64 GB
Zdjęcia 6 |
SanDisk Ultra USB Type-C 2020 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra USB Type-C 2020 64 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra USB Type-C 64 GB USB Flash Drive USB 31 Up to 150MB/s SDCZ46 | 41 zł |
SanDisk Ultra 64GB USB Type-C 150 MB/s RF-PD-SND-0031 | 41 zł |
Pendrive SANDISK Ultra 64GB | 41 zł |
SanDisk Ultra 64GB USB 3.1 Typ C Czarny | 41 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje SanDisk Ultra USB Type-C 2020
Ceny na SanDisk Ultra USB Type-C 2020 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB Type-C 2020 32 GB | od 33 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Ultra USB Type-C 2020 64 GB | od 30 zł | 12 oferty | ||
SanDisk Ultra USB Type-C 2020 128 GB | od 60 zł | 12 oferty | ||
SanDisk Ultra USB Type-C 2020 256 GB | od 129 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →