Pendrive Transcend JetFlash 790C 64 GB (TS64GJF790C)
Zdjęcia 4 |
Transcend JetFlash 790C 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 790C 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend 64Go USB 32 Pen Drive Type-C - TS64GJF790C TS64GJF790C | 35 zł |
Transcend USB 3.2 JetFlash 790C 64GB TS64GJF790C RF-PD-TRN-0025 | 38 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 790C, 64 GB (TS64GJF790C) | 63 zł |
Modyfikacje Transcend JetFlash 790C
Ceny na Transcend JetFlash 790C |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790C 64 GB | od 35 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 790C 128 GB | od 54 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 790C 256 GB | od 91 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 790C 512 GB | od 183 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →