Pendrive SanDisk Ultra USB 3.0 512 GB (SDCZ48-512G-G46)
Wideo 13Zdjęcia 3 |
SanDisk Ultra USB 3.0 512Gb |
|
Oprogramowanie do ochrony danych. Przesuwny korpus.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra USB 3.0 512 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra - 512GB - USB Stick | 174 zł |
PENDRIVE SANDISK USB 3.0 ULTRA 512 GB | 175 zł |
SanDisk 512GB Cruzer Ultra USB 3.0 130 MB/s RF-PD-SND-0066 | 175 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra 512GB | 256 zł |
Pendrive (Pamięć USB) SANDISK 512 GB USB 3.0 Czarny | 286 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a SanDisk Ultra USB 3.0 512Gb:
- Ochrona hasłem
Modyfikacje SanDisk Ultra USB 3.0
Ceny na SanDisk Ultra USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB 3.0 16 GB | od 23 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 32 GB | od 23 zł | 29 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 64 GB | od 28 zł | 35 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 128 GB | od 46 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 256 GB | od 87 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 512 GB | od 174 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →