Pendrive SanDisk Ultra Curve 3.2 512 GB
Zdjęcia 11 |
SanDisk Ultra Curve 3.2 512Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Curve 3.2 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Pamięć flash 512 GB Ultra Curve USB 32 granatowy do 100 MB/s SDCZ5 | 221 zł |
SanDisk Ultra Curve™ USB 3.2 Flash Drive - 512GB, Black - SDCZ550-512G-G46 | 350 zł |
SanDisk Pamięć flash 512 GB Ultra Curve USB 32 czarna do 100 MB/s SDCZ550- | 182 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra Curve 3.2
Ceny na SanDisk Ultra Curve 3.2 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Curve 3.2 64 GB | od 40 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 128 GB | od 49 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 256 GB | od 87 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 512 GB | od 182 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →