Pendrive SanDisk Ultra Dual m3.0 128 GB
Wideo 7Zdjęcia 7 |
SanDisk Ultra Dual m3.0 128Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra Dual m3.0 128 GB
Wszystkie ceny 26 →SanDisk Ultra 128 GB Dual Drive m30 Dongle for mobile devices up to 130 MB | 56 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive - 128GB - USB Stick | 87 zł |
SanDisk ULTRA DUAL DRIVE m3.0 128GB 150MB/s SGSAN3128MDUAL3 | 66 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive 128GB | 56 zł |
SanDisk 128GB Ultra Dual Drive m3.0 RF-PD-SND-216 | 56 zł |
Kompleksowe rozwiązanie do przesyłania danych z obsługą OTG
Pendrive o pojemności 128 GB od odnoszącego sukcesy amerykańskiego producenta jest przeznaczony do wymiany danych między różnymi urządzeniami współczesnego użytkownika: komputerami i laptopami, smartfonami i tabletami. Oprócz zwykłego złącza, SanDisk Ultra Dual m3.0 128Gb ma dodatkowe złącze micro USB, które umożliwia bezpośrednie podłączenie dysku do urządzeń mobilnych z systemem Android z technologią OTG.
Aby pracować z tabletami i smartfonami, możesz zainstalować zastrzeżoną aplikację Memory Zone, która ułatwia dostęp, przeglądanie i tworzenie kopii zapasowych danych.
Miniaturowa forma
Po jednej stronie SanDisk Ultra Dual m3.0 128Gb znajduje się złącze USB, a po drugiej micro USB. Łączy je w jedną całość przezroczystą plastikową ramą z wysuwanym mechanizmem. Gdy jedna wtyczka jest otwarta, druga jest ukryta. Taka konstrukcja umożliwiła porzucenie czapek i sprawiła, że pendrive był tak kompaktowy, jak to tylko możliwe (jest nieco większy niż adapter USB do myszy bezprzewodowej), ale kwestia ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami pozostaje otwarta. Ale wady oprogramowania pozwolą Ci nie martwić się o 5-letnią gwarancję na urządzenie.
Szybki odczyt danych
Dzięki obsłudze USB 3.0 prędkość odczytu SanDisk Ultra Dual m3.0 128 Gb osiąga 150 MB / s. Ale nagrywanie odbywa się 10-15 razy wolniej. Możesz skopiować film o pojemności 1,46 GB na komputer w ciągu kilku sekund, a aby przenieść go na pendrive, będziesz musiał poczekać około dwóch i pół minuty. Przeniesienie tego samego pliku na smartfon zajmie 3 minuty, az urządzenia mobilnego na dysk - minimum 6. Podczas pracy obudowa mocno się nagrzewa.
SanDisk Ultra Dual m3.0 128Gb to stosunkowo niedrogi, bardzo kompaktowy i szybki dysk pod względem odczytu danych. Jeśli regularnie pracujesz z plikami na swoim urządzeniu z Androidem lub potrzebujesz rozszerzyć jego pamięć (a Twój smartfon lub tablet nie obsługuje kart MicroSD), to ten pendrive będzie podwójnie przydatny.
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual m3.0
Ceny na SanDisk Ultra Dual m3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual m3.0 16 GB | od 34 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 32 GB | od 32 zł | 10 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 64 GB | od 27 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 128 GB | od 40 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 256 GB | od 115 zł | 16 oferty |