Pendrive SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 128 GB
Wideo 11Zdjęcia 8 |
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 128Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 128 GB
Wszystkie ceny 24 →SANDISK Pendrive SANDISK Ultra Luxe 128GB SDCZ74-128G-G46 Srebrny | 60 zł |
SanDisk Pendrive ULTRA LUXE USB 3.1 128GB (do 150MB/s) SGSAN3128SDCZ74 | 73 zł |
SanDisk Ultra Luxe 128GB USB 3.1 150MB/s RF-PD-SND-0015 | 66 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra Luxe 128GB | 60 zł |
SanDisk Pendrive ULTRA LUXE USB 3.1 128GB (do 150MB/s) 51491 | 74 zł |
Nic zbędnego
Stylowy, szybki i pojemny pendrive firmy SanDisk, który spodoba się osobom ceniącym dyski o prostym klasycznym designie. Nie ma suwaków, które wypychają wtyczkę z obudowy, nie ma zaślepek ochronnych ani nakładek adapterów, które cały czas się gubią. Zamiast tego jest to proste podłużne etui ze złączem USB po jednej stronie i wycięciem po drugiej do zawieszenia na karabińczyku lub pęku kluczy.
Szybkość do 150 MB / s
Za bardzo przystępną cenę nieco ponad 20 USD, SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 oferuje przyzwoite prędkości. Według oficjalnych danych kupujący podczas odczytu uzyskuje szczyt 150 MB / s i nie jest jasne, ile MB / s do zapisu, ponieważ producent nie ujawnił tych danych. W testach podczas nagrywania filmu o objętości 4 GB na pendrive'a „prędkościomierz” pokazywał około 58 MB / s, a to bardzo przyzwoity wynik. Podczas operacji odczytu licznik nawet nieznacznie przekroczył deklarowaną prędkość, zatrzymując się na poziomie około 153 MB / s. W tym samym czasie spadki prędkości były nieznaczne, a sama obudowa praktycznie się nie nagrzewała.
Zastrzeżone oprogramowanie firmy SanDisk
Niewielką zaletą SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 jest zastrzeżony pakiet oprogramowania firmy SanDisk, który umożliwia utworzenie bezpiecznego folderu z 128-bitowym szyfrowaniem AES lub odzyskanie przypadkowo usuniętych lub utraconych plików. Doskonały bonus na tle pensów no-name drive z aliexpress.
Modyfikacje SanDisk Ultra Luxe USB 3.1
Ceny na SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32 GB | od 35 zł | 9 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 64 GB | od 36 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 128 GB | od 59 zł | 25 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 GB | od 100 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512 GB | od 173 zł | 20 oferty |