Pendrive Transcend JetFlash 790C 512 GB (TS512GJF790C)
Zdjęcia 3 |
Transcend JetFlash 790C 512Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 790C 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetFlash 790C pamięć USB 512 GB czarna TS512GJF790C USB-C USB 32 | 199 zł |
Transcend JetFlash 790C - 256GB - USB Stick | 221 zł |
Pendrive Transcend MEMORY DRIVE FLASH USB3.2/512GB TS512GJF790C TRANSCEND | 183 zł |
Transcend Jetflash 790 Usb C 512gb Pendrive Przezroczysty TS512GJF790C | 268 zł |
Modyfikacje Transcend JetFlash 790C
Ceny na Transcend JetFlash 790C |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790C 64 GB | od 35 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 790C 128 GB | od 54 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 790C 256 GB | od 91 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 790C 512 GB | od 183 zł | 4 oferty |
Polecamy