Pendrive Transcend JetFlash 350 4 GB (TS4GJF350)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Transcend JetFlash 350 4Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 350 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive TRANSCEND JetFlash 350 4 GB | 25 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 350, 4 GB (TS4GJF350) | 27 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 350, 4 GB, USB 2.0 | 23 zł |
Pendrive (Pamięć USB) TRANSCEND (4 GB \USB 2.0 \Czarny ) | 22 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend JetFlash 350
Ceny na Transcend JetFlash 350 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 350 4 GB | od 22 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetFlash 350 8 GB | od 19 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetFlash 350 16 GB | od 20 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 350 32 GB | od 23 zł | 8 oferty | ||
Transcend JetFlash 350 64 GB | od 42 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →