Pendrive Transcend JetFlash 350 8 GB (TS8GJF350)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Transcend JetFlash 350 8Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 350 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend USB 2.0 JetFlash 350 8GB TS8GJF350 RF-PD-TRN-0005 | 23 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 350, 8 GB (TS8GJF350) | 27 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 350 8GB, czarny | 21 zł |
Transcend JetFlash 350, 8 GB | 19 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend JetFlash 350
Ceny na Transcend JetFlash 350 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 350 4 GB | od 19 zł | 7 oferty | ||
Transcend JetFlash 350 8 GB | od 19 zł | 5 oferty | ||
Transcend JetFlash 350 16 GB | od 20 zł | 4 oferty | ||
Transcend JetFlash 350 32 GB | od 22 zł | 8 oferty | ||
Transcend JetFlash 350 64 GB | od 42 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →