Pendrive Transcend JetFlash 920 512 GB (TS512GJF920)
Zdjęcia 5 |
Transcend JetFlash 920 512Gb |
|
Pojemna i wydajna pamięć flash USB z szybkim interfejsem USB 3.2 Gen1 w trwałej i stylowej aluminiowej obudowie. Jest to jeden z najbardziej wydajnych dysków flash masowych 2021 roku na rynku krajowym. Pod względem wydajności we/wy i opóźnień jest dość porównywalny z zewnętrznymi dyskami USB SSD. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej, przeznaczony dla użytkowników, którzy regularnie rejestrują duże ilości danych.
Dysk Transcend JetFlash 920 512 GB oferuje imponująco wysokie maksymalne sekwencyjne prędkości odczytu i zapisu (do 420 i 400 MB/s). Takie wskaźniki uzyskuje się dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pamięci flash MLC 3D NAND oraz nowoczesnemu kontrolerowi, który zapewnia nie tylko wysoką prędkość, ale także znacznie dłuższą trwałość (według producenta pamięć wytrzyma 10 razy dłużej niż zwykła pamięć TLC NAND w niedrogich dyskach flash).
Nagranie pliku multimedialnego o pojemności 5 GB zajmuje nie więcej niż 15 sekund (pod warunkiem pełnej obsługi interfejsu USB 3.2 Gen1), a skopiowanie kilkuset zdjęć to kwestia sekund. Lekka obudowa ze szczotkowanego aluminium nie tylko świetnie wygląda, ale również chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wyjątkowa mobilność i niezawodność przyda się szczególnie tym, którzy często zabierają ze sobą auta w podróże służbowe, podróże i podróże.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend JetFlash 920 512 GB
Transcend JetFlash 920 - 512GB - USB Stick | 299 zł |
Transcend 920 JetFlash 512GB | 310 zł |
Transcend Jetflash 920 Tlc Usb 3.2 Pendrive 512gb Szary TS512GJF920 | 370 zł |
Modyfikacje Transcend JetFlash 920
Ceny na Transcend JetFlash 920 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 920 128 GB | od 118 zł | 10 oferty | ||
Transcend JetFlash 920 256 GB | od 181 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetFlash 920 512 GB | od 299 zł | 3 oferty |