Pendrive Transcend JetFlash 810 64 GB
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Transcend JetFlash 810 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 810 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetFlash 810 USB 128Go 30 TS128GJF810 | 110 zł |
Transcend JetFlash 810 U3 Green - 64GB - 64GB - USB Stick | 57 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 810, 128 GB (TS128GJF810) | 73 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 810, 64 GB (TS64GJF810) | 56 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Transcend JetFlash 810 64Gb:
- Odporna na wstrząsy i wodoodporna obudowa
Modyfikacje Transcend JetFlash 810
Ceny na Transcend JetFlash 810 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 810 32 GB | od 47 zł | 1 oferta | ||
Transcend JetFlash 810 64 GB | od 56 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetFlash 810 128 GB | od 112 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →